Program Güncel meseleler ve Dolar

'Portal Konuları' forumunda admin tarafından 13 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

 1. admin

  admin Administrator Site Yetkilisi

  [​IMG]
  Gazeteci Mehmet ALi BULUT ile MORAL FM de Bakış Açısı programında yapılmış güncel konular üzerinde çok önemli bir söyleşi...
  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 21 Nis 2019
 2. admin

  admin Administrator Site Yetkilisi


  [​IMG]
  Nur Talebesi Vakıf Hasan AKAR ile yapılmış güncel konular üzerinde çok önemli bir yorumlar...
  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 21 Nis 2019
 3. admin

  admin Administrator Site Yetkilisi

  mehmet_ali_bulut.jpg Mehmet Ali Bulut: Türk halkı yeni çağın kapısını araladı

  Tarihi 24 Haziran seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni sistemin ilk Başkanı olması kesinleşti. Seçim sonuçlarını değerlendiren Mehmet Ali Bulut Türk Halkının bu kararıyla yeni bir çağın kapısını açtığını belirtti:

  Yaşasın aklı selim sahibi Türk halkı. Bütün kışkırtmalara rağmen iradeni hayır yolunda kullandın. Tarihine ve istikbaline sahip çıktın...

  Önünde cennetasa bir mevsim var. Önünde tüm mazlumları kanatların altına toplayacağın bir dönem var...

  Duruşunla, zülme karşı direnişinle, Ümmeti toparlayıp Müslümanları Tevhid bayrağı altında birleştirmek gibi bir görevin var.

  İki asırdır devam eden zillete dur diyeceğin, Kur-an'ın hükümranlığını ve hürriyet-i meşruasını tüm Müslümanların tatmasına hizmet edeceğin bir görevin var.

  Yaşasın Müslüman Türk halkı. Yaşasın Anadolu'nun imanlı ve gayretli insanları.

  İnşallah bir kere daha makus bir talihe son verdiniz ve yeni bir çağın kapısını araladınız...

  Bu seçim Sevrin bir kere da parçalanmasıdır. Göreceksiniz, bu seçimin en büyük neticesi Batı hegemonyasının son bulması olacaktır.

  Artık ittihadı islamın kapısı ardına kadar açılmıştır. Ayasofya'da ezan seslerini duymamız artık an meselesidir

  Önümüzdeki dönem, devletin yeniden yapılandığı, Avrupa'nın dayatması olan kurumların silindiği bir dönem olacaktır.

  Artık CHP diye bir parti olmayacaktır. Artık her salı ülkenin huzuru bozulmayacaktır. Askerin Kızıl Elması yeniden İla-yı Kelimetullah ve adaleti yeryüzüne yaymak olacaktır.

  Öte yandan artık CHP ya iki başlı bir heyula, yahut parçalanmış bir parti olacaktır. Mustafa Kemal'e sahip çıkmak gibi bir iradesi, çıksa da inandırıcılığı kalmayacaktır

  "İza cae nasrullahi" (Allahın yardımı geldiğinde...) dönemine girdik inşallah. Yakında ülkeler ve kitleler Türkiye'ye bağlılıklarını bildirecek, hulus çıkaracaklar.

  İslam alemi "leküm dinukum veliyeddin" (senin derin sana benim dinim bana) dönemini geride bıraktı. Artık "iza cae nasrullahi vel fethu..." (Allahın yardımı geldiğinde...) dönemine girdik.

  Kısa bir müddet sonra yeryüzünün Ebu lehebleri Süfyanları patır patır dökülecekler. Ve ardından İhlas Suresi'nin hakikatleri tecelli edecek...

  Ve bu seçimler AK Parti'nin görev başındaki kadrolarına ciddi bir tokat aşk etti. Çünkü en ciddi fark Cumhurbaşkanımızın aldığı oy partinin aldığı oydan yüzde 11 daha fazla. Reis-i Cumhur bunun hesabını sormalı. Bu bizim onun üzerindeki hakkımızdır. AK Parti'den mahalli şikayetler arşa ulaşmıştı. Nihayet sandığa da yansıdı.

  Partililer Cumhurbaşkanımızın şahsi gücünü kendi babalarının malı gibi kullanıyorlar. Şımarık yöneticilere dur denmelidir.

  Tabii ki AK Partin'in başarısı küçümsenemez. 16 yıldır iktidarda olan bir partinin, beş partinin katıldığı seçimde hala tek başına hükümet çıkaracak miktarda oy alması azımsanamaz, küçümsenemez bir başarıdır.
   
  Son düzenleme: 14 Ağu 2018

Bu Sayfayı Paylaş